خدمات فیدار کارا

بخش خدمات پس از فروش شرکت فیدار کارا (نماینده رسمی محصولات کمپانی دایکین ژاپن (Daikin) ، ACM ایتالیا و FUJIAIR ژاپن در ایران) با آگاهی کامل نسبت به حساسیت سیستم های تهویه مطبوع در پروژه های مسکونی و تجاری و همچنین حساسیت سیستم های تبرید در فرایند های صنعتی و لزوم کارکرد بدون وقفه و بدون ایراد این دستگاه ها به دلیل وابستگی خطوط تولید به آنها، سعی بر آن داشته تا با فراهم نمودن تیم ها و اکیپ های فنی و مهندسی زبده و با تجربه بصورت ۲۴ ساعته و در تمامی روزهای هفته پاسخگوی مشتریان عزیز بوده تا رضایتمندی آنها را فراهم سازد.

پشتیبانی فنی و ارایه خدمات در تمامی مراحل از جانمایی، حمل، نصب، خدمات پیش از راه اندازی و ارایه چک لیست قبل از راه اندازی تا راه اندازی نهایی و سپس بازدید ها و سرویس های دوره ای، عیب یابی، تعمیر و تعویض قطعات (در صورت لزوم) توسط بخش خدمات چس از فروش شرکت به مشتریان عزیز ارایه میگردد.

رعایت دقیق دستورالعمل های ارایه شده به مشتریان در زمان نصب و راه اندازی اولیه که بر اساس دستورالعمل های کارخانه سازنده می باشد نقش به سزایی در افزایش طول عمر مفید دستگاه و عدم اختلال در کارکرد آن خواهد داشت.

تعهد این شرکت در جلب رضایت مشتریان باعث گردید متخصصین بخش خدمات پس از فروش این شرکت به صورت مداوم تحت آموزش آخرین تکنولوژی های فنی، عیب یابی و تعمیر و راه اندازی سیستم های تهویه و تبرید قرار گیرند.

 

FIDAR KARA SERVICES

obj 002
برخی از خدمات قابل ارایه به مشتریان توسط شرکت فیدار کارا
 1. ارایه خدمات پیش از خرید رایگان جهت انتخاب تجهیزات بهینه و منطبق با نیاز پروژه و ارایه راهکارهای مهندسی
 2. ارایه سریع خدمات و اعزام فوری کارشناس جهت راه اندازی و عیب یابی و یا هدایت راهبران مقیم در پروژه جهت رفع اشکال پیش آمده
 3. آموزش رایگان به خریداران جهت نگهداری و راهبری دستگاه های نصب شده شامل:
  • اصول اولیه کارکرد با وی ار وی دایکین ، چیلرهای تراکمی ACM ایتالیا، فوجی ایر FUJIAIR ژاپن و یا ساخت داخل
  • آشنایی با اجزا و قسمت های مختلف چیلر تراکمی و VRF دایکین
 4. توانایی دمونتاژ نمودن دستگاه و انتقال تا محل استقرار و مونتاژ و نصب و راه اندازی نمودن آنها (پروژه هایی با محدودیت فضا)
 5. انعقاد قرارداد نگهداری با کارخانجات و پروژه های مسکونی جهت نگهداری و سرویس و بازدیدهای دوره ای جهت افزایش عمر دستگاه ها شامل:
  • خدمات پیش گیرانه شامل بازدیدهای دوره ای تعریف شده ای است که متخصصین شرکت تستهای الزامی را که مطابق با استاندارهای کارخانه سازنده است در زمان های مقرر بر روی دستگاه انجام می دهند.
  • راه اندازی دستگاه در ابتدا فصل و خاموش کردن در انتهای فصل(در پروژه های ساختمانی)
  • تعمیرات مکانیکی و الکتریکی دستگاه در طول فصل
  • آزمایش و تست عملکرد دستگاه
  • بازرسی متناوب وضعیت دستگاه در حین کار
  • بازرسی دستگاه در زمستان (زمان خاموش بودن آن)
  • بازرسی تاسیسات جانبی مربوط به چیلر و ارائه راهکارهای مناسب جهت بهینه نمودن آنها
  • حضور سریع و به موقع در محل در صورت بروز اشکال و تماس مشتری
 6. ارایه خدمات بصورت EPS شامل طراحی، اجرا، تامین کالا و راه اندازی
فهرست