چیلرهای اسکرال هوا خنک ساخت فیدار کارا

(ظرفیت ۶۰ الی ۴۲۰ کیلووات)

logo 400px fidar
chiller fidar 02
icon products 004

کمپرسور

عملکرد کم صدا و بدون لرزش با راندمان بالا به دلیل استفاده از آخرین نسل کمپرسور‌های اسکرال.

سیستم‌های کنترلی Tandem و Trio

طراحی نوین با استفاده از دو یا سه دستگاه کمپرسور همنام یا غیر همنام در هر مدار که علاوه بر دستیابی به ظرفیت‌های متعدد، افزایش میزان کنترل ظرفیت را فراهم می‌نماید.

کندانسور

کندانسور با راندمان بالا از نوع لوله فین دار متشکل از لوله مسی با سایز 8/3 و ضخامت بالا جهت کار تا فشار کاری ۳۵ بار به همراه فين آلومینیومی با ضخامت ۱۵۰ میکرون، با قابلیت سفارش فین با روکش مناسب برای مناطق نزدیک به دریا و یا آلودگی‌های گوگردی و (Blue & Gold Fin).
کلیه کندانسور‌ها طی فرآیندی دقیق، شستشو و خشک شده و تا فشار کار ۵۰ بار تست می‌گردد.

اواپراتور

اواپراتور با راندمان بالا از نوع پوسته و لوله متشکل از لوله مسی با پره ستاره‌دار، پوسته از جنس ورق فولادی با ضخامت 6 میلیمتر دارای اتصالات رزوه ای و فلنجی و همچنین دارای عایق حرارتی مقاوم از نوع الاستومری با ضخامت ۱۳ میلیمتر.

سیستم کنترل

کنترلر میکرو پروسسوری قابل برنامه ریزی با قابلیت کنترل و نمایش پارامتر‌ها و خطاهای دستگاه نظیر دمای آب، فشار کار کرد هر یک از مدار‌ها ساعت کارکرد کنترل عملکرد شیر‌های انبساط الکترونیکی و یا ترموستاتیکی، اتصال به سیستم BMS با پروتکل‌های BACnet و Modbus اتصال به مرکز کنترل چیلر‌های فیدارکارا و کنترل از راه دور پارامتر‌ها و خطاها، اتصال به گوشی تلفن همراه با قابلیت مشاهده و کنترل، کنترل فن EC، اتصال به کنترلر‌های مشابه در چیلر‌های مادولار.

بدنه

بدنه ساخته شده از ورق فولاد با ضخامت سه الی شش میلیمتر با پوشش رنگ پودری کوره ای با ضخامت مناسب و تست شده جهت کار در شرایط سخت آب و هوایی، تحلیل مقاومت بدنه در برابر استرس‌های ناشی از حمل و نقل و کار کرد طولانی مدت کمپرسور‌ها با نرم افزار‌های به روز دنیا.

فن کندانسور

فن‌های کندانسور از نوع محوری کم صدا و ضد خوردگی با بالانس استاتیکی و دینامیکی به منظور اطمینان از عدم لرزش دستگاه با قابلیت نصب فن EC و صداگیر می‌باشند.

شیر انبساط

این سری از چیلرها با بهره گیری از شیر اساط الکترونیکی و یا ترموستاتیکى با طول عمر بالا و کمترین میزان نشتی، ضمن کنترل دقیق میزان جریان میرد، موجب کاهش مصرف انرژی می‌گردند.

تابلو برق

بدنه تابلو از ورق فولادی با ضخامت مناسب، پوشش رنگ اپوکسی کوره ای مقاوم در برابر غبار و رطوبت (P54) و همچنین دارای طراحی بهینه که دسترسی همراه با تنظیمات را به هنگام تعمیر و نگهداری برای کاربر آسان می‌سازد.

طراحی

طراحی بهینه به منظور کوتاه سازی لوله کشی بین اجزا و کاهش افت فشار مبرد و جلوگیری از ایجاد تله.

شارژ مبرد

چیلر‌های این سری، پس از تست نهایی و اطمینان از عدم وجود نشتی در بخش‌های مختلف، با فشار مناسب شارژ گاز می‌گردند.

حفاظت

سیستم‌های حفاظتی شامل هيتر کمپرسور به منظور جلوگیری از کاهش عملکرد روغن، آنتی فریز اواپراتور، شیر‌های اطمینان، سیستم قطع دستگاه در دماهای بالا و پایین محیط و همچنین دارای سوییچ قطع کن فشار بالا و فشار پایین می‌باشند.

سایر امکانات قابل ارائه در صورت سفارش

  • قابلیت نصب ژاکت و کانوپی کردن کمپرسور دستگاه به منظور کاهش سطح صدا
  • قابلیت نصب پکیج هیدرولیکی شامل پمپ‌های اصلی و رزرو و شیرآلات مربوطه بر روی دستگاه
  • قابلیت سفارش و نصب سیستم‌های حفاظت فیزیکی دستگاه
  • قابلیت ارائه دستگاه به صورت Free Cooling
catalog download
logo 400px fidar
داکت اسپلیت Fujiair
چیلر اسکرال هوا خنک Fujiair
فهرست